کافه وایت لاین رشت + آدرس و اطلاعات کامل

استان گیلان، رشت، گلسار، بلوار دیلمان، قبل از چهاراه بهشتی، نبش بن‌بست فجر
ساعت کاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب
مسیریابی کافه وایت لاین در نقشه

کافه وایت لاین در شهر رشت واقع شده و با داشتن فضایی مدرن و مینیمال، انواع نوشیدنی‌های خنک و گرم، اسموتی‌ها و شیک‌ها را سرو می‌کند. این کافه با منوی گسترده و برخورد مناسب پرسنل، سرویس دهی مطلوب و دیگر ویژگی‌های خود، از نظر بسیاری از افراد بهترین کافه رشت به شمار می‌رود.


آدرس و اطلاعات تماس

ورودی وایت لاین کافه

برای رسیدن به کافه وایت لاین، می‌توانید از خیابان گلسار به سمت بلوار دیلمان بروید و در اواسط بلوار دیلمان این کافه را پیدا کنید. همچنین می‌توانید، از ورودی بلوار شهید انصاری به بلوار دیلمان وارد شوید و بعداز عبور از چهاراه بهشتی کافه وایت لاین رو بیابید.


قیمت و کیفیت غذاها چطوره؟

این کافه با فضای شیک و مدرن و کیفیت بینظیر غذاها و نوشیدنی‌هایش، جزو بهترین کافه ها در گلسار رشت محسوب می‌شود. قیمت نوشیدنی‌ها و غذاهای این کافه ممکن است نسبت به بعضی کافه‌ها بالاتر باشد، اما همان نسب به شما خدمات با کیفیت ارائه خواهد کرد. اگر به دنبال یک کافه‌ی خاص برای جشن یا قرار خود هستید، حتما کافه وایت لاین را در لیست گزینه‌های خود قرار دهید.


اطراف کافه وایت لاین

اگرچه کافه وایت لاین در بلوار دیلمان واقع شده، اما در نزدیکی آن نیز کافه‌ها و رستوران‌های خوبی وجود دارند که می‌توان به کافه‌های زیر اشاره کرد:

  • کافه آدرس رشت، در بلوار دیلمان
  • رستوران گمج کباب، در دیلمان
  • کافه تیبار، قبل از چهار راه بهشتی
  • کافه آوانگارد
  • رستوران آفتاب
  • کافه هیراد


منوی کافه وایت لاین

منوی نوشیدنی کافه وایت لاین
منوی غذای کافه وایت لاین
در دوجینجا، ما قصد داریم شما را به سفری به گیلان دعوت کنیم. در این سفر، باهم به تک تک کافه‌ها، روستاها، جاذبه‌های تاریخی و دیدنی‌های زیبای این استان سفر می‌کنیم.