شهربازی رشت در باغ محتشم | آدرس و قیمت بلیط

استان گیلان، رشت، خیابان ملت(محله نامجو)، واقع در باغ محتشم
مسیریابی شهربازی رشت در نقشه

شهربازی باغ محتشم، یکی از قدیمی‌ترین و بهترین شهربازی‌های رشت است که در باغ محتشم قرار دارد. شهر بازی رشت با امکانات دستگاه‌های تفریحی خود، هر بازدیدکننده‌ای را هیجان‌زده می‌کند. همچنین، موقعیت مناسب آن در پارک قدس، جذابیت این مکان را دوچندان کرده است.


آدرس و مسیریابی شهر بازی رشت

برای دسترسی به شهربازی رشت، می‌توانید از میدان شهرداری به سمت خیابان امام خمینی بروید و سپس وارد بلوار حافظ شوید. انتهای بلوار حافظ، باغ محتشم قرار دارد. همچنین، می‌توانید از خیابان ملت در ضلع غربی باغ محتشم به شهربازی دسترسی داشته باشید.

امکانات و وسایل تفریحی شهربازی رشت

بازی‌ها و دستگاه‌های تفریحی شهربازی رشت در طول زمان تغییرات زیادی داشته‌اند. در حال حاضر، بازی‌های هیجانی مانند کشتی صبا، آبشار سرسره، فریزبی، صندلی پرنده و بازی‌های شانسی، پرتاب توپ و سایر بازی‌های هیجان‌انگیز برای کودکان و بزرگسالان در دسترس هستند. قیمت ورودی شهربازی رشت زیر ۱۰ هزار تومان و قیمت بلیط وسایل هم بین ۲۰ هزار تومان تا ۵۰ هزار تومان است.


اتاق بازی کودکان

شهربازی رشت، علاوه بر امکانات و وسایل تفریحی متنوع برای بزرگسالان، یک مجموعه بازی کودکانه سرپوشیده نیز دارد که با انواع بازی‌های کودکانه و دستگاهای گیم مخصوص خردسالان، کودکان را به وجد می‌آورد.


کافه غار در شهربازی

کافه‌ای منحصر به فرد به شکل غار در شهر بازی رشت وجود دارد که آبشار تزئینی از سقف آن سرازیر می‌شود. این کافه جذابیت خاصی به فضای شهربازی بخشیده است. پس از یک روز پر هیجان و لذت‌بخش در شهربازی، اگر دلتان برای لذت بردن از یک نوشیدنی خوشمزه تنگ شد، کافه غار، گزینه‌ی بی‌نظیری برای شما خواهد بود.

البته، در این شهربازی، انواع بوفه‌ها و رستوران‌ها نیز به خدمت شما عزیزان هستند تا گزینه‌های گوناگونی برای تامین نیازهای غذایی شما فراهم کنند.


دسترسی آسان به پارکینگ شهر بازی رشت

شهربازی رشت، امکانات و وسایل تفریحی متنوعی برای کودکان و بزرگسالان دارد. اما یکی از نگرانی‌های بازدیدکنندگان، دسترسی به پارکینگ شهربازی است.

برای دسترسی به پارکینگ ابتدا وارد بلوار حافظ شوید. انتهای بلوار حافظ، پارک محتشم قرار دارد. پارکینگ شهربازی در ضلع غربی پارک یعنی خیابان ملت واقع شده است. برای دسترسی آسان‌تر به پارکینگ می‌توانید از لینک مسیریابی پارکینگ شهربازی رشت در نقشه استفاده کنید.


دیدنی‌های نزدیک به پارک شهر رشت

شهربازی رشت، به دلیل موقعیت مناسب خود، در نزدیکی بسیاری از جاذبه‌های گردشگری رشت قرار دارد. بنابراین، اگر به دنبال تفریح و گردشگری در رشت هستید، بازدید از شهر بازی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. برخی از جاذبه‌های گردشگری نزدیک به شهربازی عبارتند از:

  • پارک قدس(باغ محتشم) : شهر بازی رشت در وسط این پارک قرار دارد.
  • عمارت کلاه فرنگی : این عمارت دقیقا روبروی ورودی اصلی شهر بازی قرار دارد.
  • آرامگاه هوشنگ ابتهاج : آرامگاه ایشان در پشت پارک شهر واقع شده است.شهرداری
  • پارک سبزه میدان: فاصله ۶ دقیقه‌ای با ماشین
  • شهرداری رشت: فاصله ۶ دقیقه‌ای با ماشین و حدودا ۲۰ دقیقه پیاده‌روی
در دوجینجا، ما قصد داریم شما را به سفری به گیلان دعوت کنیم. در این سفر، باهم به تک تک کافه‌ها، روستاها، جاذبه‌های تاریخی و دیدنی‌های زیبای این استان سفر می‌کنیم.