هتل کیوان رشت ؛ واقع در دل میدان شهرداری

گیلان، رشت، میدان شهرداری، ۱۰۰ متر به سمت خیابان امام خمینی
مسیریابی هتل کیوان در نقشه

هتل کیوان رشت ، یک گزینه مقرون به‌صرفه برای اقامت در شهر رشت است. این هتل یک ستاره دارد و اگرچه امکانات لوکسی ندارد، اما با موقعیت مکانی منحصربه‌فرد خود و دسترسی راحت به جاهای دیدنی شهر رشت توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند و گزینه اقتصادی در بین هتل های اطراف شهرداری رشت به شمار می‌رود.


آدرس و شماره تلفن هتل کیوان رشت

هتل کیوان رشت در خیابان امام خمینی، بعد از میدان شهرداری و قبل از بانک کشاورزی واقع شده است. برای رسیدن به هتل، از میدان شهرداری به سمت خیابان امام خمینی حرکت کنید و پس از حدود ۱۰۰ متر، هتل را در سمت راست خود خواهید دید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو اقامت، می‌توانید با شماره تلفن ۳۳۲۲۲۹۶۷-۰۱۳ تماس حاصل فرمایید.


جاهای دیدنی اطراف هتل کیوان

هتل کیوان رشت بسیار به جاذبه های دیدنی رشت همچون میدان شهرداری، بازار بزرگ، کتابخانه ملی، سینما سپیدرود، سبزه میدان و خیابان علم الهدا نزدیک است و این یک نکته مثبت درمورد این اقامتگاه می‌باشد.

  • بازار بزرگ رشت: ۲ دقیقه با پیاده روی (حدود ۱۳۰ متر فاصله)
  • سینما سپیدرود: ۲ دقیقه با پیاده روی (حدود ۱۴۰ متر فاصله)
  • مرکز خرید پاسارگارد: ۴ دقیقه پیاده روی (حدود ۳۰۰ متر فاصله)
  • پارک سبزه ميدان: ۶ دقیقه با پیاده روی (حدود ۵۰۰ متر فاصله)
  • پارک شهر رشت(باغ محتشم) : ۶ دقیقه با خودرو (حدود ۱/۲ کیلومتر فاصله)
  • عمارت کلاه فرنگی: ۶ دقیقه با خودرو (حدود ۱/۶ کیلومتر فاصله)
  • بقعه خواهر امام: ۱۰ دقیقه با خودرو (حدود ۲ کیلومتر فاصله)


خلاصه‌ای درباره هتل کیوان

هرچند که این هتل کیوان رشت به عنوان یک هتل یک ستاره در امکانات گسترده‌ای بهره‌برداری نمی‌کند، اما با ارائه پارکینگ و موقعیت جذابش، به توریست‌ها و مسافران فرصتی را برای اقامت مطلوب و سفری دلپذیر در شهر رشت ارائه می‌دهد. هتل تک ستاره کیوان در محله ای مهم و پراز زندگی و فعالیت‌های شهری واقع شده است، که به آسانی به مراکز مهم شهری مانند میدان شهرداری، بازار بزرگ رشت و کتابخانه ملی دسترسی دارد.

به طور خلاصه، این هتل با موقعیت استراتژیک خود و امکان پارکینگ، به گردشگران فرصتی را برای اقامت در قلب شهر رشت و دسترسی آسان به مکان‌های دیدنی را فراهم می‌آورد. این هتل یک ستاره، گزینه‌ای مناسب برای اقامت‌های اقتصادی و مسافرت‌های کوتاه مدت در شهر رشت می‌باشد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به سفر و گردشگری علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنم در این سفر، با دوجینجا همراه بشید تا با هم به تک تک جاذبه‌های گردشگری و دیدنی‌های گیلان سفر کنیم.