کافه رستوران لیان لاهیجان : آدرس + نقد و بررسی کیفیت

گیلان، لاهیجان،‌ لیالستان، برج تونل
ساعت کاری از ۱۱ صبح تا ۱۲ شب
مسیریابی کافه رستوران لیان در نقشه

کافه رستوران لیان لاهیجان، یکی از بهترین مجموعه‌های غذایی است که در این شهر خوش‌نام شده است. در این رستوران، شما می‌توانید انواع غذاهای سنتی گیلان، فست‌فود، بار سرد و بار گرم را امتحان کنید و از طعم بی‌نظیر آن‌ها لذت ببرید. اگر هنگام سفر به شهر لاهیجان قصد مراجعه به رستوران لیان را دارید، در این مقاله از دوجینجا، بطور کامل از خصوصیات و کیفیت غذاهای این مجموعه صحبت خواهیم کرد که برایتان مفید خواهد بود.


آدرس رستوران لیان لاهیجان

برای رسیدن به کافه رستوران لیان لاهیجان باید وارد جاده لاهیجان لنگرود شوید و سپس در کیلومتر 5 جاده به ساختمان تونل که رسیدید به طبقه ششم و هفتم مراجعه کنید تا وارد کافه رستوران لیان شوید. برای دسترسی راحت‌تر می‌توانید از لینک مسیریابی کافه رستوران لیان لاهیجان در نقشه استفاده کنید

ویژگی کافه رستوران لیان لاهیجان

هر کافه و رستورانی، هویتی خاص خود را دارد که آن را از دیگر مکان‌ها متمایز می‌کند. این تمایز می‌تواند در محیط، نوع سرو غذا، منوی غذایی و یا حتی حس و حالی که به مشتری القا می‌کند، نمود پیدا کند. کافه رستوران لیان نیز از این قاعده مستثنی نیست و با ارائه تجربه‌ای منحصر به فرد، خود را از سایر رقبا جدا کرده است.

ارائه منوی متنوع و غذای فست فود

یکی از نکات بارز پذیرایی رستوران لیان، سرو همزمان غذاهای سنتی و فست فود است. این ویژگی سبب شده تا دایره وسیعی از مشتریان با هر نوع سلیقه‌ی غذایی به این رستوران مراجعه کنند. همچنین، سرو بار گرم و سرد در کنار دسرهای خوشمزه لیان، این رستوران را به یکی ار بهترین کافه رستوران‌های لاهیجان تبدیل کرده است. در کافه لیان می‌توانید هر غذایی که دوست دارید میل کنید و برای دسر، هر نوع نوشیدنی گرم یا سردی که باب طبع‌تان است را سفارش دهید.

چشم انداز 360 درجه

نکته دیگری که کافه لیان لاهیجان را خاص کرده است، چشم‌انداز 360 درجه‌ی آن است. شما می‌توانید در کنار سرو غذای مورد علاقه‌تان، از چشم‌انداز کوه‌های لاهیجان لذت ببرید. این مجموعه با دارا بودن دو بالکن مجزا در طبقات مختلف، تجربه‌ی یک ویوی عالی را به مشتریان خود منتقل می‌کند تا هنگام سرو سفارشات خود، از طبیعت زیبای لاهیجان بهره ببرند.

موزیک زنده کافه لیان

اگر از علاقه‌مندان به موسیقی زنده هستید و پخش شدن موسیقی هنگام سرو غذا برایتان یک ویژگی خاص محسوب می‌شود، باید بگویم که کافه لیان لاهیجان از بهترین رستوران های لاهیجان با موسیقی زنده است. در این مجموعه، ارکستری زنده با نواختن آهنگ‌ها و ترانه‌های عامه‌پسند، به فضا شور و نشاط می‌بخشد. به‌طور کلی، در کافه لیان هر شب موسیقی زنده برگزار می‌شود و هرگاه در طول هفته به این رستوران مراجعه کنید، شاهد اجرای زنده‌ی هنرمندان لیان خواهید بود.

نظرات مشتریان درباره کافه لیان لاهیجان

بر اساس نظراتی که درباره کافه لیان دریافت کرده‌ایم، باید بگوییم که جمع کثیری از مشتریان با رضایت کامل از این رستوران خارج شده‌اند و بسیاری از منظره 360 درجه لیان لذت کافی را برده‌اند و حتی این بالکن باعث شده است تا زمان بیشتری را در این کافه سپری کنند. در مجموع، می‌توان گفت که طعم غذا، چشم‌انداز 360 درجه و موسیقی زنده جزو محبوب‌ترین آیتم‌هایی هستند که کاربران به آن‌ها اشاره کرده‌اند. با این حال، در کنار هر تمجیدی، نظرات منفی نیز وجود دارد.

بیشترین نظرات منفی درباره کافه لیان لاهیجان به دیر آماده شدن سفارشات به دلیل شلوغی کافه مربوط می‌شود. نکته‌ی دیگر، کیفیت نسبتاً پایین برخی غذاها در مقایسه با سایر غذاهاست. به عنوان مثال، یکی از نظرات جلب توجه کننده، مربوط به فردی بود که از کباب‌های لیان رضایت کامل داشت، اما طعم و بوی ماهی سرو شده مورد پسند او نبود و مدعی عدم کیفیت غذای دریایی کافه لیان بود.

کلام آخر

تمام مواردی که با هم بررسی کردیم، برای سهولت شما در تصمیم‌گیری ارائه شد. اگر به عنوان گردشگر به گیلان سفر می‌کنید و قصد دارید به کافه لیان لاهیجان مراجعه کنید، حتماً این مقاله از دوجینجا را به عنوان راهنمای خود در نظر بگیرید.

باز هم تأکید می‌کنم که اگر موسیقی زنده برای شما یک ویژگی مثبت محسوب می‌شود و سرو غذا در بالکنی با چشم‌انداز جنگل‌ها ایده‌آل شما است، بدون شک به کافه رستوران لیان بروید و تجربه‌ی تست کردن تمام این ویژگی‌ها را با هم داشته باشید.

من می‌نویسم، شما تصور کنید! در دوجینجا اسکرول به اسکرول همراه شما هستیم تا با کوچه‌ها، خیابان‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز دیدنی رشت و گیلان آشنا شوید.