رشت، ۷ اسفند ۱۴۰۲: بارش برف و شادی مردم در میدان شهرداری

بارش برف زمستانی در شهر رشت، مردم را به وجد آورد و شور و نشاطی وصف‌ناپذیر به میدان شهرداری رشت بخشید. امروز صبح، ۷ اسفند ۱۴۰۲، شهر رشت شاهد بارش برف زمستانی بود. این بارش که از ساعات اولیه صبح آغاز شده بود، تا فردا ۸ اسفند ادامه خواهد داشت و خیابان‌ها و معابر شهر را سفیدپوش کرد.

برف بازی مردم در میدان شهرداری رشت

بارش برف در میدان شهرداری رشت، جلوه‌ای زیبا و چشم‌نواز به این میدان تاریخی بخشید. مردم رشت از این فرصت استفاده کرده و به برف‌بازی و ساختن آدم‌برفی پرداختند. حضور کودکان و خانواده‌ها در میدان شهرداری و شور و نشاط آن‌ها، فضایی شاد و پرهیجان را در این مکان ایجاد کرده بود. همچنین مردم رشت در مکان‌هایی مثل پارک قدس(باغ محتشم)، سبزه میدان و خیابان‌های گلسار تجمع کرده‌اند و به برف‌بازی و شادی مشغول‌اند.

زیبا شدن خیابان علم‌الهدی با برف

عکاسان و فیلمبرداران نیز از این فرصت استفاده کرده و تصاویر و فیلم‌های زیبایی از بارش برف در میدان شهرداری رشت ثبت کردند. تصاویر ثبت شده از میدان شهرداری رشت، زیبایی خیره‌کننده‌ای از زمستان را به نمایش می‌گذارد.

بارش برف در رشت، ترافیک سنگینی را در معابر شهر ایجاد کرد. همچنین، شهرداری رشت از شهروندان خواست تا از تردد در معابر لغزنده خودداری کرده و در صورت ضرورت، از کفش‌های مناسب استفاده کنند.

سفید پوش شدن محله گلسار رشت

بارش برف در رشت، در حالی اتفاق می‌افتد که این شهر در سال‌های اخیر با کمبود بارش مواجه بوده است. مردم رشت امیدوارند که این بارش برف، مقدمه‌ای برای بارش‌های بیشتر در سال جاری باشد.

من بردیا هستم، نویسنده‌ی سایت گردشگری دوجینجا. من عاشق شمال ایران هستم و از کودکی در این منطقه زندگی کردم. همیشه دوست داشتم درباره‌ی جاذبه‌های گردشگری شمال ایران بیشتر بدانم و آنها را به دیگران معرفی کنم.