رستوران سنتی مهتاب لاهیجان

گیلان، لاهیجان، بلوار امام رضا، نبش گلستان 15
ساعت کاری از ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب
مسیریابی رستوران سنتی مهتاب لاهیجان در نقشه

رستوران سنتی مهتاب لاهیجان یکی از رستوران های خوب لاهیجان است که هر فردی باید حداقل یک وعده غذایی را در آنجا تجربه کند. طراحی این رستوران مطابق با معماری اصیل ایرانی است و در آن موسیقی زنده نواخته می‌شود. رستوران مهتاب با پخت انواع غذاهای ایرانی محلی استان گیلان، قیمت‌های مناسب و کیفیت عالی غذاها به شهرت رسیده است.

آدرس رستوران مهتاب لاهیجان

رستوران سنتی مهتاب لاهیجان در نبش خیابان گلستان پانزدهم قرار گرفته است. برای اینکه خودتان را به این رستوران برسانید، باید ابتدا به میدان گلستان و بعد بلوار امام رضا بروید. سپس وقتی در مسیر بلوار امام رضا قرار گرفتید، در سمت راست خود خیابان گلستان پانزدهم را می‌بینید که نبش آن رستوران مهتاب لاهیجان قرار دارد. برای رسیدن به میدان گلستان می‌توانید از سمت بلوار خلیج فارس هم بروید.

منوی رستوران مهتاب

اگر شما هم می‌خواهید طعم متفاوت غذاهای محلی گیلان و شهر لاهیجان را بچشید، باید سری به رستوران سنتی مهتاب لاهیجان بزنید. شما می‌توانید آیتم‌های مختلف غذاهای اصیل ایرانی، غذاهای دریایی، کباب‌ها، خورشت‌های محلی و پیش غذاهای محلی را از رستوران مهتاب لاهیجان سفارش دهید.

اگر از شهرهایی غیر از شهرهای گیلان هستید، سینی خورشت محلی این رستوران را سفارش دهید تا در یک سینی خوشمزه، مجموعه‌ای از خورشت‌های محلی گیلان مانند باقالی خورشت، انار پیچ، ترش تره و میرزا قاسمی برایتان سرو شوند. البته پیشنهاد ما این است که کباب ترش، جوجه ترش و مرغ شکم پر این رستوران را هم از دست ندهید.

نقد و بررسی رستوران سنتی مهتاب

برای اینکه با اطمینان بیش‌تری شما را برای رفتن با نرفتن به این رستوران راهنمایی کنیم، نظرات برخی از مشتریان قبلی را جمع‌آوری کردیم و به یک جمع‌بندی کلی رسیدیم. کیفیت عالی غذا، رفتار خوب پرسنل و قیمت مناسب 3 مورد از بهترین ویژگی‌های رستوران مهتاب لاهیجان هستند که در نظرات تمام مشتریان دیده می‌شد.

همچنین خیلی از مشتریان قبلی بر این موضوع تاکید داشتند که رستوران سنتی مهتاب لاهیجان به زیباترین شکل ممکن طراحی شده و می‌توان آثاری از معماری اصیل ایرانی را در آن دید. البته یکی از ویژگی‌های منفی قید شده در این نظرات، گرفتن هزینه بابت موسیقی زنده بود که تقریبا در هر رستوران با اجرای زنده از مشتریان، هزینه‌ای به عنوان ورودی در نظر گرفته می‌شود.

رستوران سنتی مهتاب

همانطور که در این مطلب از دوجینجا خواندید، رستوران سنتی مهتاب لاهیجان با ارائه طعم‌های اصیل ایرانی، غذاهای محلی گیلان و غذاهای دریایی، تجربه‌ای منحصر به فرد را برای شما رقم می‌زند. طبق نظرات مشتریان قبلی، این رستوران یکی از بهترین رستوران های لاهیجان است و ما هم به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما سری به آن بزنید و از غذاهای لذیذ آن بچشید.

همانطور که گفتیم، انتخاب رستوران مهتاب برای صرف غذا، تصمیمی درست و خاطره‌انگیز خواهد بود. شما می‌توانید بعد از صرف یک وعده غذایی لذیذ در این رستوران، به استخر لاهیجان که در فاصله یک کیلومتری آن قرار دارد بروید و از گشت و گذار در آن لذت ببرید. برای آشنایی با دیگر جاذبه‌های گردشگری، رستوران‌ها و هتل‌های شهر لاهیجان، راهنماهای جامع و دقیق ما را در وب سایت دوجینجا مطالعه کنید.

سوالات متداول

1) منو رستوران مهتاب لاهیجان شامل چه غذاهایی است؟

از منوی این رستوران می‌توانید انواع غذاهای ایرانی، خورشت‌های محلی، پیش غذاهای محلی، غذاهای دریایی و کباب‌ها را سفارش دهید.

2) آیا رستوران سنتی مهتاب لاهیجان، برنامه‌ای در ایام خاص سال هم دارد؟

بله. در برخی ایام مانند شب یلدا، ایام نوروز و… برنامه‌های خاصی اجرا می‌شوند که با رزرو از قبل این تاریخ‌ها می‌توانید یکی از مهمانان این برنامه‌های خاص باشید. 

سفر از فعالیت‌های مورد علاقه منه و شهر رشت یکی از جاهاییه که برای من تصویر بهشت رو تداعی می‌کنه. پس کوله بارتون رو جمع کنین تا گشت‌وگذاری تو رشت داشته باشیم.