رستوران گمج کباب رشت ؛ منو + آدرس و نقد و بررسی

گیلان، رشت، بلوار دیلمان، 100 مترمانده به چهارراه بهشتی، رستوران محلی گمج کباب
ساعت کاری از ۱۱ صبح تا ۱۲ شب
مسیریابی رستوران گمج کباب رشت در نقشه

همانطور که در مازندران تمامی مسافران به دنبال اکبر جوجه هستند، در گیلان نیز دلِ توریست‌های این منطقه برای یک گمج کباب رشتی آب می‌شود. حالا از کجا یک رستوران محلی گمج کباب رشتی پیدا کنیم که لذت سفر به این شهر زیبا و فرهنگی را تکمیل کند؟ خوب، بیایید باهم به محله گلسار رشت برویم، محله‌ای پراز رستوران و فست‌فودهای درجه یک که تک تک خیابان‌ها و کوچه‌های گلسار را با رایحه دلنشین غذا آغشته کردند. در یکی از خیابان‌های گلسار، رستورانی وجود دارد به نام رستوران گمج کباب رشت که در این غذاخوری می‌توانید گمج کباب اصلِ رشت را امتحان کنید. این رستوران با سابقه بالایی که در این زمینه دارد، جز برترین مکان‌هایی است که غذاهای محلی سرو می‌کند. حال در ادامه با ما در دوجینجا همراه باشید تا به شما بگوییم که این رستوران محلی چه تفاوتی با سایر گمج کباب‌های رشت دارد.

آدرس و مسیرهای دسترسی به گمج کباب رشت

برای رفتن به رستوران گمج کباب باید به بلوار دیلمان بروید و از آنجا به سمت چهاراه بهشتی حرکت کنید تا به این رستوران برسید. بومی‌های این منطقه خوب می‌دانند که برای رسیدن به بلوار دیلمان، خیلی راحت می‌توانند از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده نمایند. ولی توریست‌ها یا گردشگرانی که از شهرهای مختلف ایران به رشت می‌آیند، بهتر است که از اپلیکیشن‌های مسیریابی استفاده نمایند یا اگر فاقد اتوموبیل شخصی هستند استفاده از تاکسی اینترنتی بهترین گزینه می‌باشد. برای مسیریابی راحت‌تر، می‌توانید از لینک مسیریابی رستوران گمج کباب رشت در نقشه استفاده کنید.

قیمت و منو رستوران گمج کباب

رستوران گمج کباب رشت علاوه بر کیفیت بالایی که دارد، تنوع غذایی نسبتا مناسبی نیز داراست. یعنی عموم غذاهای محلی گیلان که در رسپی آن‌ها گوشت یا مرغ باشد، وجود دارد. کسانی که عاشق غذاهای چرپ‌وچیلی گیلان هستند، بطور حتم دلبسته این رستوران محلی می‌شوند. از غذاهای پرطرفدار گمج کباب بخواهیم صحبت کنیم؛ گمچ کباب، چلو دوش، جوجه ترش، پلو کباب محلی ترش، اناربیج، واویشکا، ترش کباب و از این دسته غذاهایی که تم شمالی دارند. در ضمن در این رستوران به عنوان دسر می‌توانید چایی به همراه رشته خوشکار میل کنید که در بین مراجعه کنندگان گمج کباب غوغا به پا کرده است.

درباره قیمت هم یک نکته را متذکر شویم به هیچ‌عنوان فکر نکنید به دلیل تعاریف و کیفیت بالای گمج کباب قیمت‌های نجومی و اصطلاحا “الکی گران” می‌بینید بلکه قیمت منو این غذاخوری واقعا مناسب است یعنی نه خیلی گران و نه خیلی ارزان. پیشنهاد می‌کنم برای مقایسه، منوی این رستوران را با رستوران مشابه شهر خودتان تطبیق دهید.

کیفیت غذا و سرویس‌دهی در رستوران گمج کباب رشت

بیشتر کسانی که به گمج کباب رشت رفتند راضی برگشتند. طبق تحقیقاتی که انجام دادیم بیشتر مراجعه‌کنندگان به این رستوران، گردشگرانی هستند که عشق غذاهای گیلکی آن‌ها را به رشت کشانده است. همچنین شهروندان سایر شهرهای گیلان مثل انزلی نیز به عشق این رستوران تا رشت سفر می‌کنند تا مزه واقعی گیلانی بودن را دوباره بچشند.

غذاهای رستوران گمج کباب، در ظروف سنتی سفالی سرو می‌شود و چون خیلی از مردم شهرهای ایران مانند تهران عادت به سرو غذا در این ظروف را ندارند برایشان جذاب است. البته برخی از افراد هم که توقع ظروف شیک و لاکچری دارند از این ویژگی رستوران ناراضی هستند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با یکی از بهترین رستوران‌های سنتی رشت آشنا کنیم و هنگام سفر به این شهر فرهنگی، میل کردن گمج کباب رشت از دستتان در نرود. برای القای حس واقعی‌تر رستوران گمج کباب رشت به شما، تیم تحریریه دوجینجا غذاهای این رستوران را مزه کردند و بعد شروع به توضیح درباره غذاهای این رستوران کردند تا بهترین تجربه ممکن را در اختیارتان قرار دهند.

من می‌نویسم، شما تصور کنید! در دوجینجا اسکرول به اسکرول همراه شما هستیم تا با کوچه‌ها، خیابان‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز دیدنی رشت و گیلان آشنا شوید.