رستوران آقای کباب لاهیجان

رستوران آقای کباب لاهیجان | آدرس و تجربه مشتریان

گیلان، لاهیجان، جاده لنگرود، لیالستان، جنب برج لیالستان
ساعت کاری از ۱۲ صبح تا ۱۲ شب
مسیریابی رستوران آقای کباب لاهیجان در نقشه

لاهیجان، شهر زیبای گیلان، بهشت غذاهای شمالی و کباب‌های بی‌نظیر است. در میان رستوران‌های متعدد این شهر، رستوران آقای کباب با سابقه‌ای درخشان و محیطی دلنشین، به‌عنوان یکی از بهترین‌ رستوران های لاهیجان شناخته می‌شود. آقای کباب با منوی متنوعی از کباب‌های ایرانی، از جمله کباب کوبیده، جوجه‌کباب، کباب بره و بختیاری، بهشت کباب‌دوستان است. تنوع غذاها به اینجا ختم نمی‌شود و می‌توانید از خورشت‌های اصیل ایرانی مثل قرمه‌سبزی، قلیه‌ماهی و دیزی هم لذت ببرید. در این نقد و بررسی، به رستوران آقای کباب لاهیجان می‌رویم و به کیفیت غذاها، فضای رستوران، قیمت‌ها و خدمات آن می‌پردازیم.


منوی رستوران آقای کباب

رستوران آقای کباب در لاهیجان، با ارائه منوی متنوعی از کباب‌ها و غذاهای ایرانی، بهشت عاشقان غذاهای سنتی ایرانی است. موارد زیر بخشی از منوی این رستوران هستند و هر کدام شامل انواع غذاها، پیش‌غذاها، نوشیدنی‌ها و دسرها می‌شوند:

  • سینی‌ها: شامل غذاهای لذیذی از جمله سینی سردست مخصوص، سینی مزه گیلانی و غیره. قیمت این بخش از منوی رستوران از 150 تا 990 هزار تومان تغیر است.
  • کباب‌ها: از اناربیج و جوجه‌کباب و دوش‌کباب گرفته تا زرشک‌پلو با مرغ و خورشت فسنجان در این بخش منوی آقای کباب قرار دارند. بازه قیمتی این بخش از منو از 180 تا 650 هزار تومان است.
  • غذاهای دریایی: همچنین، در رستوران آقای کباب لاهیجان می‌توانید انواع غذاهای دریایی اعم از ماهی قزل‌آلا سرخ‌شده، ماهی سفید سرخ‌شده و غیره را داشته باشید. محدوده قیمتی این منو کمی متفاو‌ت‌تر است و بین 390 تا 490 هزار تومان قرار دارد.
  • مخلفات و نوشیدنی: در نهایت، امکان سفارش اشپل، باقالی، گردو، پنیر برشته، زیتون‌پرورده و انواع نوشیدنی سرد و گرم هم در این رستوران وجود دارد. بازه قیمتی مخلفات معمولاً از 30 تا 150 هزار تومان متغیر است.

نقد و بررسی رستوران

به‌عنوان یک سایت گردشگری، مسئولیت داریم که در قبال شما، مخاطبان عزیز تعهد داشته باشیم و بهترین تجربیات را به شما ارائه دهیم. به همین دلیل، در نقد و بررسی رستوران آقای کباب، با دقت به نظرات کاربران و مسافران نگاه کرده‌ایم تا تصویری واقعی و بی‌طرفانه از کیفیت غذا، خدمات و قیمت‌ها ارائه دهیم:

  • «من عاشق کباب‌های این رستوران هستم! طعم و مزه کباب‌ها فوق‌العاده بود و اصلاً خشک یا سوخته نبودند. به‌وضوح می‌شد فهمید که از مواد اولیه باکیفیت استفاده شده است».
  • «رستوران آقای کباب فضایی گرم و صمیمی دارد که برای دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه بسیار مناسب است. نورپردازی ملایم و دکوراسیون زیبا، حس آرامش و دلنشینی می‌دهد».
  • «در زمان صرف شام به رستوران آقای کباب رفتیم و متأسفانه رستوران خیلی شلوغ بود. به همین دلیل، کمی معطل شدیم تا میز خالی پیدا کنیم و غذایمان را با کمی تأخیر دریافت کردیم».
  • «با توجه به کیفیت غذاها و خدمات، قیمت‌های رستوران آقای کباب بسیار مناسب و منصفانه است. من به شخصه از صرف غذا در این رستوران و پولی که پرداخت کردم، کاملاً راضی بودم».
با من در دوجینجا همراه بشید تا به قلب کافه‌ها، رستوران‌ها، معابر، پیاده‌راه فرهنگی، موزه‌ها و مکان‌هایی در رشت زیبا بریم که مطمئناً از دیدنشون شگفت‌زده می‌شید!